Joan Miro 2 färglitografier

Joan Miro 2 färglitografier
Joan Miro 2 färglitografier
Joan Miro 2 färglitografier
Joan Miro 2 färglitografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOAN MIRO, figurkompositioner, 2 stycken, ur boken "Ceramiques de Miro´et Artigas". Maeght Éditeur, Paris, 1974, signerade i trycket, färglitografier, bildmått 28x56 cm

Utan ram, monterade på pannå

435665

2017-01-26