Joan Miro 2 färglitografier
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOAN MIRO, figurkompositioner, 2 stycken, ur boken "Ceramiques de Miro´et Artigas". Maeght Éditeur, Paris, 1974, signerade i trycket, färglitografier, bildmått 28x56 cm
Utan ram, monterade på pannå
435665
2017-01-26