Karl Erik Häggblad oljemålning
Valmis
2017-01-26
435687
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARL ERIK HÄGGBLAD (1924-2003): Forsmotiv, signerad Häggblad, olja på duk, ca 40x46 cm