Erik Wahlbergson Gosse med såpbubbla oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WAHLBERGSON (108-65): Gosse med med såpbubbla, olja på duk, ca 51x41 cm

Krackelyrer, duklagning

435700

2017-01-27