Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CIGARETTETUI, sterlingsilver, 1900-talets början, svensk importstämpel, dekor i emaljfärger av vilande kvinna, invändigt förgyllt, med gåvosinskription, utsida med infällda namnteckningar i guld, ca 1,5, 10x7,5 cm, vikt ca 180 g

Ytslitage

435702

2017-01-26