Pipor 1800-tal

Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal
Pipor 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPOR, 3 st, varav en i porslin med handmålad dekor "Cpt F Ehlert 1850, Felix Stockholm", skeppsmotiv, en sjöskumspipa, en i rot

Lagningar skador

435704

2017-01-26