Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanérad i ek, draghandtag i förgylld brons, 84, 128x60 cm, nyckel finns
Fanérbortfall, fanérskador
435729
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här