Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, empire, 1800-talets första hälft resp 1800-talets mitt, bl a Sven Berglund Malmö, höjd ca 16 cm

Bucklor, nagg och slitage.

435733

2017-01-27