Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, mm, 13 dlr, silver, 18/1900-tal, bestående av: 4 matskedar, bordssked, 2 dessertskedar, 2 ströare, bägare, tumlare, vikt ca 525 g
Slitage, skador
435739
2017-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här