Matskedar ströare tumlare silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, mm, 13 dlr, silver, 18/1900-tal, bestående av: 4 matskedar, bordssked, 2 dessertskedar, 2 ströare, bägare, tumlare, vikt ca 525 g

Slitage, skador

435739

2017-02-04