Ljusstakar 1800-tal silver

Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver
Ljusstakar 1800-tal silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Carl Nyström Stockholm 1842, balusterskaft med acantusslingor, fyllda, höjd ca 17 cm

Foten med bucklor, ägarmonogram

435748

2017-01-27