Spegel Ditzinger

Spegel Ditzinger
Spegel Ditzinger
Spegel Ditzinger
Spegel Ditzinger

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1940-tal, etikettmärkt Stiletto, 216, ca 115x81 cm
PROVENIENS: Inköpt ca 1945 Ditzinger, Göterborg

smärre slitage

435761

2017-01-27