Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1940-tal, etikettmärkt Stiletto, 216, ca 115x81 cm
PROVENIENS: Inköpt ca 1945 Ditzinger, Göterborg
smärre slitage
435761
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här