Sidenmålningar Japan

Sidenmålningar Japan
Sidenmålningar Japan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av ämbetsman med ruyi samt kvinna med instrument, ca 74x30 cm

Fuktskador, fläckar

435770

2017-01-27