Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDENMÅLNINGAR, 1 par, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av ämbetsman med ruyi samt kvinna med instrument, ca 74x30 cm
Fuktskador, fläckar
435770
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här