Samovar nyrokoko

Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko
Samovar nyrokoko

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR, koppar, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, hänklar i form bacchushuvuden, höjd ca 44 cm

Smärre skador, senare tappkran

435771

2017-01-28