Vas design Stig Lindberg

Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg
Vas design Stig Lindberg

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg 1960-tal, stengods, signerad Stig L. och studiohanden, mörkbrun glasyr, klotformad, höjd 14 cm

Något skev runt livet

435780

2017-01-27