Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg 1960-tal, stengods, signerad Stig L. och studiohanden, mörkbrun glasyr, klotformad, höjd 14 cm
Något skev runt livet
435780
2017-01-27