Syskrin miniatyr 1800-tal

Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal
Syskrin miniatyr 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYSKRIN, valnöt, 1800-talets senare del, infälld miniatyr, med svarvade ben, låda med dolt lås, syinredning i ben och förgylld metall, höjd ca 12, 14x9 cm

435791

2017-01-27