Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL KEDLEV, "Coquille", vaser, 2 st, Flygsfors, märkta, ena vasen signerad Flygsfors Coquille, höjd ca 25-32 cm
Mickronagg vid foten
435807
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här