Vas skål Flygsfors

Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors
Vas skål Flygsfors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL KEDLEV, "Coquille", vaser, 2 st, Flygsfors, märkta, ena vasen signerad Flygsfors Coquille, höjd ca 25-32 cm

Mickronagg vid foten

435807

2017-01-27