Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN MOBRING, "Amiral", karmstolar, 1 par, Ikea, 1970-tal, stomme i stålrör, armlän i cognacsfärgat läder, klädsel i canvas, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, skador
435829
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här