Karmstolar design Mobring

Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring
Karmstolar design Mobring

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARIN MOBRING, "Amiral", karmstolar, 1 par, Ikea, 1970-tal, stomme i stålrör, armlän i cognacsfärgat läder, klädsel i canvas, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, skador

435829

2017-01-27