Florent Martigny bronsskulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FLORENT MARTIGNY (född 1863-?): "L´OEIL ETAIT TOUJOURS LA! (Victor Hugo)", patinerad brons, signerad och daterad F. MARTIGNY 1925, ca mått höjd 62, 63x36 cm

435833

2017-01-29