Kina penselvas bojan

Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan
Kina penselvas bojan

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 24-28 cm

Slitage

435863

2017-01-27