Jardinjär skål på fot 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR med förgylld mässingsmontering, SKÅL på fot, slipad kristall, 1800-tal, båtformad, höjd ca 14-22, längd ca 30-32 cm

Båda med glasskador

435869

2017-01-27