Sandro Chia färgetsning

Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDRO CHIA (född 1946), Two men on a raft, signerad Chia T.P. (Trial Proof) ordinarie upplaga 50, etsning och akvatint tryckt i färger, 39,5x49,5 cm, bladstorlek 57x75 cm

435893

2017-02-04