Annika Liljedahl textilobjekt

Annika Liljedahl textilobjekt
Annika Liljedahl textilobjekt
Annika Liljedahl textilobjekt
Annika Liljedahl textilobjekt
Annika Liljedahl textilobjekt
Annika Liljedahl textilobjekt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNIKA LILJEDAHL (född 1946), Primadonnor, signerad Annika Liljedahl på kopparplakett, handkolorerad textilapplikation, 41x41x3 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stadsauktion 1990-06-20 #2181

435897

2017-02-04