Annika Liljedahl textilobjekt
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNIKA LILJEDAHL (född 1946), Primadonnor, signerad Annika Liljedahl på kopparplakett, handkolorerad textilapplikation, 41x41x3 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Stadsauktion 1990-06-20 #2181
435897
2017-02-04