Henri Goetz olja Fransk konst

Henri Goetz olja Fransk konst
Henri Goetz olja Fransk konst

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HENRI GOETZ (Frankrike 1909-1989), Surrealsitisk komposition, signerad Goetz, otydligt daterad -43?, olja på pannå, 25x20 cm

435902

2017-02-23