Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÄSLAMPOR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, mässing med svartlackerad skärm, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 35 cm
Slitage, en med skada fyllning
435914
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här