Läslampor empirestil

Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil
Läslampor empirestil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄSLAMPOR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, mässing med svartlackerad skärm, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 35 cm

Slitage, en med skada fyllning

435914

2017-01-27