Strakvinsglas 1700-tal

Strakvinsglas 1700-tal
Strakvinsglas 1700-tal
Strakvinsglas 1700-tal
Strakvinsglas 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STARKVINSGLAS, 1700-tal, slipade dekor samt AIS, höjd ca 12,5 cm

Slitage

435915

2017-01-27