Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-tal, gråmålade, höjd ca 76, diameter 109 cm

Renoverade, slitage

435946

2017-01-27