Blomsterstilleben oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
MARTHA ARONSON - DANZIG (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad M.Aronson -92, olja på duk, ca 57x75 cm
Kuntoraportti
435948
Päivämäärä:
2017-01-27