Blomsterstilleben oljemålning

Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning
Blomsterstilleben oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

MARTHA ARONSON - DANZIG (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad M.Aronson -92, olja på duk, ca 57x75 cm

Kuntoraportti

435948

Päivämäärä:

2017-01-27