Skålfat tallrik tenn

Skålfat tallrik tenn
Skålfat tallrik tenn
Skålfat tallrik tenn
Skålfat tallrik tenn
Skålfat tallrik tenn
Skålfat tallrik tenn

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

SKÅLFAT, TALLRIK, tenn, stämplade Jönköping 1763 resp, Norrköping, höjd 5,5, diameter 33 resp. 21 cm

Skålfat med lagningar

435958

2017-01-27