Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
SKÅLFAT, TALLRIK, tenn, stämplade Jönköping 1763 resp, Norrköping, höjd 5,5, diameter 33 resp. 21 cm
Skålfat med lagningar
435958
2017-01-27