Karmstol Gripsholmstyp
2017-01-27
435965
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, Gripsholmstyp, 1900-talets andra hälft, bemålad, blommig klädsel, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage