Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INRO, KORTFODRAL, 2 dlr., trä, lack, Japan och Kina, 18/1900-tal, rikligt skuren dekor, pärlemor, längd ca 7-11 cm
Kortfodralet med lagning
435968
2017-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här