Inro kortfodral Japan

Inro kortfodral Japan
Inro kortfodral Japan
Inro kortfodral Japan
Inro kortfodral Japan
Inro kortfodral Japan
Inro kortfodral Japan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INRO, KORTFODRAL, 2 dlr., trä, lack, Japan och Kina, 18/1900-tal, rikligt skuren dekor, pärlemor, längd ca 7-11 cm

Kortfodralet med lagning

435968

2017-01-27