Viggo Langer oljemålning

Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Kvinna med barn vid stuga, signerad och daterad Viggo Langer 1924, olja på duk, 34x48 cm

435994

2017-01-28