Karmstolar Frankrike senempire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets mitt, Frankrike, senempire Napoleon III, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar och sprickor, en stol med lösa fjädrar

436002

2017-02-01