Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1960-tal, modell "Roxen", Ikea, svartlackerade gavlar, skåp med barinredning, höjd ca 180, 100x35 cm
Visst slitage
436016
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här