Skulptur design Atelier Hagenauer
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ATELIER HAGENAUER, kvinnofigur i båt, Österrike, vitmetall, figur av bakelit, märkt wHw Atelier Hagenauer Wien, höjd ca 43, längd 45 cm
Ngt skev (står ej på egen hand), smärre ytskador, övre del av segel och främre del av för med smärre bucklor
436055
2017-01-30