Alf Lindberg

Alf Lindberg
Alf Lindberg
Alf Lindberg
Alf Lindberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 61x49 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Kuntoraportti

436072

Päivämäärä:

2017-05-22