Alf Lindberg
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 61x49 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Kuntoraportti
436072
Päivämäärä:
2017-05-22