Hans Ekvall oljemålning

Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning
Hans Ekvall oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS EKVALL (född 1919-2005), Stockholmsvy, signerad Hans Ekvall, olja på duk, ca 33x49 cm

436083

2017-02-02