Oljemålning med oxar och kvinna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, kvinna med oxar, signerad Maiksy, olja på duk, 62x79 cm

436085

2017-01-28