Byrå
2017-02-06
436086
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, inläggningar i bland annat palisander, bemålad dekor, höjd 89, bredd 99, djup 43 cm
Cites-intyg medföljer
slitage, faner skador