Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKELSEHÅLLARE, brons, Vietnam, 1500-tal, i form av Buddha i Bhumisparsa mundra, höjd ca 8 cm
Slitage
436094
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här