Rökelsehållare brons

Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons
Rökelsehållare brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RÖKELSEHÅLLARE, brons, Vietnam, 1500-tal, i form av Buddha i Bhumisparsa mundra, höjd ca 8 cm

Kuntoraportti

Slitage

436094

Päivämäärä:

2017-01-28