Rökelsehållare brons
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RÖKELSEHÅLLARE, brons, Vietnam, 1500-tal, i form av Buddha i Bhumisparsa mundra, höjd ca 8 cm
Kuntoraportti
Slitage
436094
Päivämäärä:
2017-01-28