Stolar och karmstolar rokoko stil

Klubbat för:

10 000 SEK

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 6 st, rokokostil, 1930-tal, främre fotavslut i form av ball-and-claw, grönmålade, löstagbar sits, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

436107

2017-01-28