Klubbat för:
10 000 SEK
6 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 6 st, rokokostil, 1930-tal, främre fotavslut i form av ball-and-claw, grönmålade, löstagbar sits, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
436107
2017-01-28