Antoni Clavé färgetsning

Antoni Clavé färgetsning
Antoni Clavé färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé 16/80, färgetsning och akvatint, bladstorlek, 76,5x57 cm

436110

2017-02-04