Piedestal samt lampa rotarbete

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, BORDSARMATUR, rotarbete, 1900-talets första hälft, höjd ca 50 resp. 65 cm

Patina, slitage

436120

2017-01-28