Kämmer & Reinhardt babydocka

Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "K*R, Simon & Halbig, 126, 36", insatta bruna blundögon, öppen mun med 2 tänder, brun hårperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i blommig klänning, längd ca 40 cm

Kroppen ommålad samt med lagning,

436127

2017-01-30