Börje Sandelin gouache

Börje Sandelin gouache
Börje Sandelin gouache
Börje Sandelin gouache
Börje Sandelin gouache

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Figurkomposition signerad Sandelin och daterad 1951, gouache, ca 36x25,5 cm

436139

2017-01-28