Arnold leksaksbilar

Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar
Arnold leksaksbilar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNOLD, lastbilar, 2 st, 1950-tal, litograferad plåt samt plast, friktionsmotor resp. uppdragbar, längd ca 28 cm

Bruksslitage, ej kompletta, nyckel saknas, ej funktionstestade

436144

2017-01-28