Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNOLD, lastbilar, 2 st, 1950-tal, litograferad plåt samt plast, friktionsmotor resp. uppdragbar, längd ca 28 cm
Bruksslitage, ej kompletta, nyckel saknas, ej funktionstestade
436144
2017-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här