Leksaksbilar plåt

Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt
Leksaksbilar plåt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTBILAR, 1950-tal, Japan, varav 2 sladdstyrda, bl.a. Electromobile, längd 20-25 cm

Ej kompletta, slitage, ej funktionstestade, ett hjul saknas

436149

2017-01-28