Salongsgrupp NK

Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK
Salongsgrupp NK

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, 1923, salongsgrupp 5 dlr, i ek med flätad sits, brickmärkta Nordiska Kompaniet, bredd soffa 130 cm

Bruksslitage, skador på flätning, ett armlän löst, senare sitsar på två stolar

436208

2017-01-28