Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

4 200 SEK

12 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Tabriz, s.k. Haji Jalili, ca 169x122 cm

Något reducerad kortsida, blekt, slitage, skador

436210

2017-02-03